VI SOM JOBBAR PÅ CLOSERS

Nedan kan du se vilka medarbetare som jobbar hos oss på Closers. Vi är drivna individer som förenas i att vi vill hjälpa företag och säljare att utvecklas. Tveka inte att ta kontakt med någon av oss om du vill veta mer eller om du har frågor.

robert-bild-400x600

Robert Conzato

Co-founder | CEO
+46 (0)73 384 13 41
robert.conzato@closers.se

closers4847-redigera-1-683x1024-683x1024

Fredrik Thulin

Co-founder
+46 (0)70 9773 199
fredrik.thulin@closers.se

closers5256-redigera

Remi Loren

COO
+46 (0)70 836 63 77
remi.loren@closers.se

dragan-svartvit-1

Dragan Masic

Sales & Headhunting
+46 (0)733 25 38 91
dragan.masic@closers.se

closers4925-redigera-kopiera

Klas Forsberg

Sales & Headhunting
+46 (0)73 684 47 03
klas.forsberg@closers.se

jennie_closers_hemsida

Jennie Heinonen

Finance Manager
+46 (0)73 6412027
jennie.heinonen@closers.se

therese-jpeg-683x1024

Therése Karlsson

Inbound Marketing Manager Föräldraledig
+46 (0)70 977 91 53
therese.karlsson@hero.se